Logo

Facebook Instagram

Wywiady

Kuba dla serwisu Jakub-Blaszczykowski.pl: Dziękuję za poświęcenie

Dziękuję za poświęcenie

10
lut 2012

Jakub Błaszczykowski, kapitan reprezentacji Polski oraz pomocnik Borussii Dortmund, odpowiedział redaktorom serwisu www.Jakub-Blaszczykowski.pl na kilka pytań. Serdecznie zapraszamy do lektury. »

Kuba w „Przeglądzie Sportowym”: Mówili, że mój czas mija...

Mówili, że mój czas mija...

09
lut 2012

Trzy razy z rzędu Kuba Błaszczykowski został wybrany do „jedenastki kolejki” niemieckiej Bundesligi. – Traktuję to jako nagrodę za ciężką pracę, ale też twardo stąpam po ziemi – podkreśla w wywiadzie z „Przeglądem Sportowym”, opowiadając o swojej formie na 120 dni przed EURO 2012. »

Kuba o swojej sytuacji w Borussii: Teraz jestem potrzebny

Teraz jestem potrzebny

30
sty 2012

W miniony weekend Borussia Dortmund, z Jakubem Błaszczykowskim w składzie, wygrała 3:1 z Hoffenheim. Kapitan reprezentacji Polski znów zaprezentował bardzo wysoką dyspozycję. – Dobra forma była już dawno – zaznacza. »

Kuba po meczu z HSV: Dziękuję Matsowi

Dziękuję Matsowi

23
sty 2012

Nie milkną echa po pogromie Borussii Dortmund w niedzielnym meczu z HSV. Tuż po końcowym gwizdku Jakub Błaszczykowski wypowiedział się na temat samego spotkania, jak i kulisów wykorzystanego przez niego rzutu karnego. »

Kuba dla „Przeglądu Sportowego”: Nie planuję pożegnania

Nie planuję pożegnania

17
sty 2012

Pomocnik Borussii Dortmund Jakub Błaszczykowski w ostatnich tygodniach łączony był z innymi klubami. W prasie pisano, że robi się za ciasno dla niego w Dortmundzie, tym bardziej, że klub podpisał kontrakt ze wschodzącą gwiazdą niemieckiej piłki Marco Reusem. W klubie już teraz panuje ostra rywalizacja w linii pomocy, a pewniakiem na prawym skrzydle w taktyce Kloppa jest Mario Götze. Jednak Kuba czuje się dobrze w Dortmundzie i nie zamierza odchodzić. »

Kuba specjalnie dla naszego serwisu: Ja się tak łatwo nie poddaję

Ja się tak łatwo nie poddaję

23
gru 2011

Za nami kolejny, już piąty turniej z cyklu Kuba-Cup. Załoga serwisu rzecz jasna brała czynny udział w całym przedsięwzięciu, a nasz główny cel, czyli obszerny wywiad z Jakubem Błaszczykowskim, został osiągnięty. Udało nam się porozmawiać z kapitanem reprezentacji Polski na wiele tematów, które dziś z punktu widzenia kibica są niezwykle interesujące. »

Kuba: Niemieckie media chcą mi zaszkodzić

Kuba: Niemieckie media chcą mi zaszkodzić

22
paź 2011

- Moja pozycja w Borussii została trochę przedramatyzowana. Niemieckim mediom zależy na tym, by mi zaszkodzić. Nieraz to pokazywali - mówi "Przeglądowi Sportowemu" Jakub Błaszczykowski »

Kuba: To było upragnione zwycięstwo

Kuba: To było upragnione zwycięstwo

13
paź 2011

Jakub Błaszczykowski, kapitan piłkarskiej reprezentacji Polski, we wtorek w Wiesbaden wpisał się na listę strzelców w swoim trzecim kolejnym meczu, z Białorusią (2:0). - To było upragnione zwycięstwo - powiedział piłkarz Borussii Dortmund »

Kuba: Nigdy nie pogodzę się z rolą rezerwowego

Kuba: Nigdy nie pogodzę się z rolą rezerwowego

06
maj 2011

Na pewno nigdy nie pogodzę się z rolą rezerwowego, nie z moim charakterem. A poza tym bardzo lubię udowodnić swoją wartość - mówi Przeglądowi Sportowemu Jakub Błaszczykowski, piłkarz Borussii Dortmund »

Błaszczykowski: Niemcy mają kompleks

Błaszczykowski: Niemcy mają kompleks

08
lut 2011

Wydaje mi się, że Niemcy mają kompleks Polaków. Starają się wszystko umniejszać, by broń Boże nie przypisywać zasług Polakom - powiedział Jakub Błaszczykowski »