Logo

Facebook Instagram

Wywiady

Kuba: Odżyłem jako człowiek

Kuba: Odżyłem jako człowiek

13
lis 2015

Kuba Błaszczykowski w wywiadzie dla "WP SportoweFakty" mówi o swoim powrocie do formy, przeprowadzce do Włoch i wielu innych sprawach, które działy się ostatnio w jego życiu »

„Dobro reprezentacji jest dla mnie najważniejsze”

„Dobro reprezentacji jest dla mnie najważniejsze”

06
cze 2015

Kuba Błaszczykowski na antenie RMF FM opowiadał o tym, dlaczego zdecydował się na biografię. - Celem jest to, by pokazać, że w życiu warto walczyć - podkreślał. »

Kuba w rozmowie z WP Dwa tygodnie przerwy

Dwa tygodnie przerwy

07
maj 2015

- Od początku wiedziałem, że to nic groźnego - powiedział Kuba w rozmowie z "WP". Polski pomocnik w obszernym wywiadzie porusza interesujące kwestie. »

Kuba w rozmowie dla Bundesliga.de „Możemy patrzeć w górę tabeli”

„Możemy patrzeć w górę tabeli”

24
mar 2015

W Hannoverze Kuba po raz pierwszy w sezonie pojawił się w wyjściowej jedenastce. Po tym spotkaniu rozmawiał z dziennikarzami oficjalnej strony Bundesligi. »

Kuba w rozmowie dla Sport.pl Kryzys za Borussią

Kryzys za Borussią

03
mar 2015

Po zwycięstwie nad Schalke 04 piłkarze BVB byli w świetnych humorach. - Kryzys mamy za sobą - mówi w rozmowie ze Sport.pl Kuba Błaszczykowski. »

Błaszczykowski dla Bundesliga.com „Będzie tylko lepiej.”

„Będzie tylko lepiej.”

22
lut 2015

W meczu ze Stuttgartem Kuba zaliczył czwarty występ w Bundeslidze w tym sezonie. - Teraz będzie tylko lepiej - zapewnia w rozmowie dla oficjalnej strony Bundesligi. »

“Najważniejszy jest następny dzień”

“Najważniejszy jest następny dzień”

11
lut 2015

Za Kubą ciężki czas. Teraz wraca, by pomóc drużynie wyjść z kryzysu. - My, doświadczeni gracze, musimy wziąć odpowiedzialność na swoje barki - podkreśla. »

Kuba odsłania najczarniejszy rozdział

Kuba odsłania najczarniejszy rozdział

15
sty 2015

Prezentujemy polskie tłumaczenie ważnej, bardzo osobistej rozmowy Jakuba Błaszczykowskiego z niemieckim dziennikiem „Die Welt”. »

Kuba w rozmowie dla magazynu "Tempo" Pamiętny prezent od mamy

Pamiętny prezent od mamy

22
gru 2014

Po 10 miesiącach wrócił na boisko, a teraz przygotowuje się do szczególnych świąt - Kuba Błaszczykowski w rozmowie nie tylko o futbolu. »

„Przeszłość zupełnie się nie liczy”

„Przeszłość zupełnie się nie liczy”

18
paź 2014

Kuba od 8 miesięcy nie wystąpił w żadnym meczu o punkty. - Na dziś wszystko jest w porządku - mówi w rozmowie z "Piłkąnożną" reprezentant Polski. »