Logo

Facebook

Wywiady

Kuba w rozmowie dla Bundesliga.de „Możemy patrzeć w górę tabeli”

„Możemy patrzeć w górę tabeli”

24
mar 2015

W Hannoverze Kuba po raz pierwszy w sezonie pojawił się w wyjściowej jedenastce. Po tym spotkaniu rozmawiał z dziennikarzami oficjalnej strony Bundesligi. »

Kuba w rozmowie dla Sport.pl Kryzys za Borussią

Kryzys za Borussią

03
mar 2015

Po zwycięstwie nad Schalke 04 piłkarze BVB byli w świetnych humorach. - Kryzys mamy za sobą - mówi w rozmowie ze Sport.pl Kuba Błaszczykowski. »

Błaszczykowski dla Bundesliga.com „Będzie tylko lepiej.”

„Będzie tylko lepiej.”

22
lut 2015

W meczu ze Stuttgartem Kuba zaliczył czwarty występ w Bundeslidze w tym sezonie. - Teraz będzie tylko lepiej - zapewnia w rozmowie dla oficjalnej strony Bundesligi. »

“Najważniejszy jest następny dzień”

“Najważniejszy jest następny dzień”

11
lut 2015

Za Kubą ciężki czas. Teraz wraca, by pomóc drużynie wyjść z kryzysu. - My, doświadczeni gracze, musimy wziąć odpowiedzialność na swoje barki - podkreśla. »

Kuba odsłania najczarniejszy rozdział

Kuba odsłania najczarniejszy rozdział

15
sty 2015

Prezentujemy polskie tłumaczenie ważnej, bardzo osobistej rozmowy Jakuba Błaszczykowskiego z niemieckim dziennikiem „Die Welt”. »

Kuba w rozmowie dla magazynu "Tempo" Pamiętny prezent od mamy

Pamiętny prezent od mamy

22
gru 2014

Po 10 miesiącach wrócił na boisko, a teraz przygotowuje się do szczególnych świąt - Kuba Błaszczykowski w rozmowie nie tylko o futbolu. »

„Przeszłość zupełnie się nie liczy”

„Przeszłość zupełnie się nie liczy”

18
paź 2014

Kuba od 8 miesięcy nie wystąpił w żadnym meczu o punkty. - Na dziś wszystko jest w porządku - mówi w rozmowie z "Piłkąnożną" reprezentant Polski. »

Wywiad na wesoło z BVB Total.

Wywiad na wesoło z BVB Total.

11
lip 2014

Ekipa Borussii Dortmund świetnie bawiła się podczas sesji fotograficznej do nowego katalogu sklepu kibica, humor dopisywał także Kubie Błaszczykowskiemu. »

Świąteczny wywiad z Kubą Wyjątkowa Wielkanoc

Wyjątkowa Wielkanoc

18
kwi 2014

Święta Wielkiej Nocy to magiczny czas, dla Kuby Błaszczykowskiego tegoroczna Wielkanoc będzie wyjątkowa i niepowtarzalna. Dlaczego? »

Rozmowa z Jakubem Błaszczykowskim Wywiad z Kubą | Interview mit Kuba

Wywiad z Kubą | Interview mit Kuba

14
kwi 2014

Powrót Kuby Błaszczykowskiego na boisko coraz bliżej. – Wszystko zmierza w dobrym kierunku i nie ma żadnych komplikacji – przyznał w rozmowie nasz kapitan. »