Logo

Facebook Instagram

Newsy

Powrót w świetnym stylu

Powrót w świetnym stylu

18
lis 2012

Pewne zwycięstwo odnotowali piłkarze Borussii Dortmund pokonując u siebie Greurther Fürth 3:1 (3:1). 83 minuty na boisku spędził Jakub Błaszczykowski, jego dorobek to asysta i wywalczony rzut karny. – Było całkiem przyzwoicie, czułem się dobrze – skomentował swój występ Kuba. »

Kuba w kadrze na mecz z Fürth

Kuba w kadrze na mecz z Fürth

17
lis 2012

Dziś Bundesliga, Borussia Dortmund zagra przed własną publicznością z Greuther Fürth. Spore szanse na występ w barwach klubowych po niemal miesiącu przerwy ma Kuba Błaszczykowski. – On jest gotowy do gry – mówi zadowolony z powrotu swojego skrzydłowego trener Jürgen Klopp. »

O zdrowiu i planach na przyszłość

O zdrowiu i planach na przyszłość

14
lis 2012

Szybko, bo już po pięciu tygodniach powrócił na boisko skrzydłowy Borussii Dortmund i reprezentacji Polski Kuba Błaszczykowski. – Kontuzja to już przeszłość. Teraz może być tylko lepiej, czas będzie działał na moją korzyść – zapewnia pełen zdrowia i pozytywnej energii Kuba. »

Zimny prysznic

Zimny prysznic

14
lis 2012

Reprezentacja Urugwaju pokonała Polskę na PGE Arena w Gdańsku 1:3 (0:2). Zawodnicy z Ameryki Południowej zafundowali nam solidną lekcję futbolu przez większą część spotkania dominując na boisku. – To był zimny prysznic od klasowego zespołu – mówił po meczu Kuba Błaszczykowski. »

Kapitan gotowy na Urugwaj

Kapitan gotowy na Urugwaj

14
lis 2012

Ostatni mecz biało-czerwonych w tym roku będzie świetną okazją do powrotu na boisko kapitana drużyny Jakuba Błaszczykowskiego. Dziś na PGE Arena w Gdańsku Polacy zmierzą się w towarzyskim meczu z Urugwajem. – Chcę zagrać w tym spotkaniu, jestem gotowy – powiedział Kuba. »

Kuba w wywiadzie z „PS”: Teraz tylko do przodu

Teraz tylko do przodu

12
lis 2012

Pełen wigoru i z bojowym nastawieniem kapitan reprezentacji Polski wraca do gry na towarzyski mecz z Urugwajem. – Cieszę się, że kontuzja jest tak naprawdę za mną. Teraz może być tylko „do przodu" – mówi Jakub Błaszczykowski w wywiadzie na łamach "Przeglądu Sportowego". »

Błaszczykowski wraca do gry!

Błaszczykowski wraca do gry!

10
lis 2012

Kuba Błaszczykowski nie wystąpi w dzisiejszym spotkaniu przeciwko FC Augsburg. – Zdecydowaliśmy wspólnie z trenerem, że jest trochę za wcześnie – mówi skrzydłowy BVB. Zły czas dobiega jednak końca. Kuba będzie gotowy do gry już na środową konfrontację z Urugwajem! »

Kuba został w Dortmundzie

Kuba został w Dortmundzie

06
lis 2012

Pod koniec ubiegłego tygodnia wszystko wskazywało na to, że pomocnik BVB lada moment powróci do treningów z drużyną Jürgena Kloppa. Ostatecznie jednak trzeba było zweryfikować te optymistyczne plany. – Wciąż czuję lekki ból, ryzyko jest po prostu zbyt duże – mówi Kuba. »

Walka z czasem

Walka z czasem

03
lis 2012

Po kilku dniach indywidualnych treningów Jakub Błaszczykowski powraca do zajęć z całym zespołem. Czy skrzydłowy BVB wygra walkę z czasem i będzie do dyspozycji trenera już na wtorkowy mecz z Realem? – Bardzo bym chciał, ale decyzję podejmiemy dopiero po niedzielnym treningu – mówi Kuba. »

Kuba wraca do kadry

Kuba wraca do kadry

30
paź 2012

Selekcjoner reprezentacji Polski, Waldemar Fornalik powołał siedemnastu piłkarzy z lig zagranicznych na towarzyski mecz z Urugwajem (14 listopada, godz. 20:45). Po przerwie spowodowanej kontuzją, do kadry wraca kapitan drużyny Jakub Błaszczykowski. »