Logo

Facebook Instagram

Newsy

Kuba: „Zacząć od zwycięstwa”

Kuba: „Zacząć od zwycięstwa”

19
sty 2013

Po krótkiej zimowej przerwie w Bundeslidze, nadszedł czas na rundę rewanżową. Piłkarze Borussii Dortmund na początek jadą do Bremy, cel – trzy punkty. – Łatwo na pewno nie będzie, ale zrobimy wszystko, by zacząć rundę od zwycięstwa – powiedział przed sobotnim spotkaniem Jakub Błaszczykowski. »

Gotowi na wiosnę

Gotowi na wiosnę

18
sty 2013

Dziś kończy się krótki okres przygotowań graczy Borussii Dortmund do rundy wiosennej, który w tym roku trwał zaledwie 16 dni. – Im krótsza przerwa, tym lepiej dla nas. Dzięki temu nie straciliśmy meczowego rytmu z końcówki jesieni – mówi Kuba Błaszczykowski. »

Monety zlicytowane

Monety zlicytowane

18
sty 2013

Aukcje Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy pod tytułem "Piłkarze z monetami" dobiegły końca. Kuba Błaszczykowski wraz z Jerzym Brzęczkiem wzięli udział w sprzedaży unikatowych monet i zdjęć ze swoimi autografami. Łączna wartość licytowanych przedmiotów przekroczyła tysiąc złotych. »

Zimowy puchar dla Borussii

Zimowy puchar dla Borussii

14
sty 2013

Kolejne, tym razem bardzo prestiżowe trofeum pojedzie do Dortmundu. Triumfatorem siódmej edycji "Wintercup" zostali piłkarze Borussii Dortmund. – Miło jest mieć puchar zimy w swoim posiadaniu – skomentował z uśmiechem na ustach trener drużyny mistrzów Niemiec Jürgen Klopp. »

Licytacja WOŚP trwa!

Licytacja WOŚP trwa!

13
sty 2013

Dwaj kapitanowie polskiej kadry: były - Jerzy Brzęczek oraz obecny - Kuba Błaszczykowski grają razem z WOŚP. Przypominamy o trwających licytacjach na rzecz potrzebujących dzieci. Aukcje nabierają tempa, lecz zostało jeszcze trochę czasu, aby włączyć się do udziału w pomocy. »

Przygotowań ciąg dalszy

Przygotowań ciąg dalszy

12
sty 2013

Za ekipą Borussii Dortmund pierwszy etap przygotowań do rundy rewanżowej. Załoga mistrzów Niemiec opuściła hiszpański półwysep La Manga, gdzie przez ostatni tydzień szlifowała formę przed drugą częścią sezonu. Dziś w Düsseldorfie kolejny sprawdzian dla piłkarzy. »

Ostry test i skromna wygrana

Ostry test i skromna wygrana

11
sty 2013

Piłkarze Borussii Dortmund odnieśli zwycięstwo 1:0 (0:0) w drugim meczu sparingowym przeciwko KV Mechelen. Rywale grali bardzo ostro, a w jednym ze starć ucierpiał Jakub Błaszczykowski. – Wejście było niebezpieczne, lecz na szczęście okazało się, że to tylko stłuczenie – powiedział po meczu Kuba. »

Od Kuby słów kilka...

Od Kuby słów kilka...

09
sty 2013

Jakub Błaszczykowski wraz z drużyną Borussii Dortmund od kilku dni przebywa na zgrupowaniu w hiszpańskiej La Mandze. Na zorganizowanej konferencji prasowej polski skrzydłowy odpowiedział na wiele pytań dziennikarzy. - Mamy w zespole świetną atmosferę - opowiada Kuba. »

Bez niespodzianki w Hiszpanii

Bez niespodzianki w Hiszpanii

08
sty 2013

Od pewnego zwycięstwa piłkarze Borussii Dortmund rozpoczęli nowy rok 2013. Mistrzowie Niemiec przebywający na obozie treningowym w Hiszpanii zgodnie z oczekiwaniami pokonali zespół Albacete Balompié 3:1 (2:0). 45 minut na placu gry spędził Jakub Błaszczykowski. »

Gotowy na pierwszy test

Gotowy na pierwszy test

08
sty 2013

Na hiszpańskim półwyspie La Manga mija czwarty dzień zgrupowania drużyny BVB. Dziś o 17:00 podopieczni Jürgena Kloppa rozegrają pierwszy tej zimy sparing, mierząc się z Albacete Balompié. - Wszystko przebiega zgodnie z planem - relacjonuje Kuba Błaszczykowski. »