Logo

Facebook Instagram

Zapraszamy serdecznie do udziału w k...

30 lis 00-1

Redakcja portalu internetowego www.Jakub-Blaszczykowski.pl przygotowała dla Fanów Kuby konkurs. W zabawie ...

Zapraszamy serdecznie do udziału w k...

Redakcja portalu internetowego www.Jakub-Blaszczykowski.pl przygotowała dla Fanów Kuby konkurs. W zabawie może wziąć udział każdy, wystarczy tylko poprawnie wytypować zdarzenie i wysłać maila pod podany adres mailowy: konkurs@jakub-blaszczykowski.pl

Zasady konkursu:

Konkurs polega na typowaniu zdarzeń w trzech kolejnych meczach, w których występuje Kuba Błaszczykowski. Konkurs składa się z trzech kolejek. Na każdą kolejkę Typera przypisane jest 5 pytań, za każde poprawnie wytypowane zdarzenie gracz otrzymuje jeden punkt, co za tym idzie w jednej turze może ich zdobyć łącznie 5. Maksymalna liczba punktów w zabawie wynosi 15.

W razie remisu po ostatniej trzeciej kolejce Typera użytkownicy którzy zgromadzili taką samą ilość punktów zagrają w dogrywce, czyli typowaniu 4 kolejki Typera!

Jak typować?

Typer wraz z pytaniami pojawiać się będzie na głównej stronie www.Jakub-Blaszczykowski.pl na 5-3 dni przed danym spotkaniem z udziałem Polaka. Aby wytypować należy skopiować pytania z newsa "Typuj z nami" i wkleić je do treści maila, dopisując oczywiście swe typy.

Jak ma wyglądać mail?

Każdy użytkownik, który chce się z nami bawić musi wybrać sobie adres mailowy z którego będzie korzystał podczas całej zabawy. Każda kolejka będzie podliczana i zsumowana z poprzednią tylko wtedy gdy adres mailowy poszczególnego Typera będzie taki sam.

UWAGA!
Nie uwzględniamy przypadku, gdy ktoś podczas jednej z kolejek użyje jednego adresu, natomiast w drugiej turze użyje zupełnie innego, wtedy punkty nie zostaną zsumowane, ponieważ komputer traktuje każdy inny adres jako oddzielnego użytkownika.

W temacie tworzonego przez nas maila wpisujemy: TYPER- kolejka 1. Zmienna w temacie jest tylko cyfra opisująca daną kolejkę, w zależności na jakim etapie jest konkurs, taką cyfrę Państwo wpisują.
W treści maila wklejamy pytania dotyczące odpowiedniej kolejki i dopisujemy swoje typy. Jeśli nie jesteś pewien 

Ważna informacja!
Swoje typy można wysyłać najpóźniej 30 minut przed rozpoczęciem spotkania!!!

Nagrody:

Firma współpracująca z naszym serwisem ISS, która zajęła się również sponsorowaniem konkursu- Typer przeznaczyła nagrodę dla najlepszego typera:

I miejsce- czapka klubu w którym gra Kuba- Borussia Dortmund z ISS + oryginalny autograf Jakuba Błaszczykowskiego
II miejsce- 3 x oryginalny autograf Jakuba Błaszczykowskiego
III miejsce- 1 x oryginalny autograf Jakuba Błaszczykowskiego

Nagrody mogą ulec zmianie, ale tylko i wyłącznie na lepsze :)

Podziel się