Logo

Facebook Instagram

Kuba twarzą kampanii „CN”

13 kwi 2017

Jakub Błaszczykowski został twarzą kampanii społecznej Cartoon Network „Bądź kumplem, nie dokuczaj”, propagując koleżeńskie zachowania wśród dzieci.

Kuba twarzą kampanii „CN”

Jakub Błaszczykowski został twarzą kampanii społecznej Cartoon Network „Bądź kumplem, nie dokuczaj”. Piłkarz dobrze znany jest z działalności charytatywnej, a tym razem propaguje koleżeńskie zachowania wśród dzieci i zachęca do gry fair play.

Jako ambasador kampanii społecznej  „Bądź kumplem, nie dokuczaj” chce promować pozytywne zachowania wśród dzieci –  Dobrze jest być kumplem, grać fair i nie dokuczać. Tak, jak w drużynie. Tu liczy się gra zespołowa i podanie komuś ręki – mówi Błaszczykowski do młodych piłkarzy w spocie promocyjnym. Kampania odbywa pod patronatem honorowym Rzecznika Praw Dziecka oraz w partnerstwie z Fundacją Dajemy Dzieciom Siłę.

 – W każdym zespole ważne jest, żeby ze sobą współpracować, pomagać sobie i razem pracować, angażować się w osiągnięcie wspólnego celu. To są zasady, które świetnie sprawdzają się na boisku i budują silną drużynę. Sprawdzą się też w klasie i w grupie przyjaciół. Ważne, żeby dzieciaki zrozumiały, że razem można więcej, i że każdy z osobna musi się starać, żeby atmosfera w zespole, w klasie była dobra – podkreśla Jakub Błaszczykowski.

Wszystkie dzieci, które są ofiarami dokuczania, mogą szukać pomocy dzwoniąc pod bezpłatny numer Telefonu Zaufania dla Dzieci i Młodzieży 116 111. 

Spot kampanii społecznej „Bądź kumplem, nie dokuczaj”:

https://www.youtube.com/watch?v=vXNHOj2e9yc 

Strona kampanii: badzkumplem.cartoonnetwork.pl

Podziel się