Logo

Facebook Instagram

Kuba i Przyjaciele dla młodzieży

02 lut 2017

Fundacja Ludzki Gest Jakub Błaszczykowski rusza z projektem Kuba i Przyjaciele. Akcja ta wspomoże młodzież w wieku 16-19 lat, która chce rozwijać swoje hobby.

Kuba i Przyjaciele dla młodzieży

Fundacja Ludzki Gest Jakub Błaszczykowski rusza z projektem Kuba i Przyjaciele. Akcja ta wspomoże młodzież w wieku 16-19 lat, która chce rozwijać swoje hobby. Będzie ona walczyć o wsparcie finansowe w wysokości 50 000 złotych. Zgłaszać mogą się osoby bez względu na zainteresowania – liczy się pasja. 

Jeżeli chcecie wziąć udział w zabawie wystarczy nagrać krótki filmik, trwający nie więcej niż 90 sekund i zamieścić go na stronie www.kubaiprzyjaciele.pl. Swoje prezentacje możecie umieszczać w ramach pięciu kategorii - muzyka, sztuka, sport, nauka/wiedza i najbardziej ogólnej - moja pasja. Wartość artystyczna nie jest najważniejsza i każdy ma jednakowe szanse bez względu na przydział do kategorii – najważniejsze jest zaangażowanie, determinacja i serce do walki by osiągnąć swój wymarzony cel. 

Wstępnej selekcji dokonają internauci, a później Kuba i jego Przyjaciele włączą się do oceniania młodzieży i wspólnie zadecydują o tym, kto otrzyma dotację na rozwinięcie swojej pasji. Wśród oceniających będą takie osoby jak Prezes Fundacji Małgorzata Domagalik, aktor Paweł Małaszyński, Łukasz Piszczek, Marcin Piotrowski (znany jako Liber) i Andrzej Pągowski. 

Projekt wystartował 31 stycznia. Zgłoszenia przyjmowane będą do ostatniego dnia marca i do tego samego dnia potrwa głosowanie internautów w ramach pierwszej części konkursu. Spośród piętnastki ćwierćfinalistów, którzy zamieszczą nowe prezentacje (4.04-21.04) Kuba i Przyjaciele wybiorą szóstkę, która przejdzie do kolejnego etapu, który wystartuje 24 kwietnia. Tutaj ponownie zagłosują internauci, którzy wybiorą trójkę finalistów. 27 maja Kuba wybierze zwycięzcę i wręczy nagrody, w tym główną – 50 tysięcy złotych.

Podziel się