Logo

Facebook Instagram

Błaszczykowski doceniony

03 kwi 2017

Asysta, wywalczony rzut karny i dobra postawa w defensywie. ŚwIetne noty za swój występ w szalonym meczu na BayArena zebrał Jakub Błaszczykowski.

Błaszczykowski doceniony

Błaszczykowski ciągnie Wolfsburg za uszy i do spółki z Gomezem ratuje przegrany mecz

"[...] Ostatecznie zakończyło się na remisie 3:3, ale wyczyny Mario Gomeza, a przede wszystkim Kuby Błaszczykowskiego zasługują, a wręcz wymuszają pochwały. Choć to żaden mus, a radość, gdy Polak tak znacząco przyczynia się do uratowania meczu swojej ekipie. [...] Oby wyglądało to tak dalej, ale po dzisiejszym występie jakoś nie mamy wątpliwości, że będzie jeszcze lepiej. Forma idzie w górę, Wolfsburg w tabeli także. I niebywale nas cieszy, że za sprawą wyczynów Kuby.

~weszlo.com

Szalony mecz w Leverkusen, Błaszczykowski jednym z bohaterów VfL Wolfsburg

~sportowefakty.wp.pl

Jakub Błaszczykowski wywalczył rzut karny i miał piękną asystę

To była prawdziwa promocja Bundesligi. Piękne akcje, dramaturgia i sześć goli - a wszystko z udziałem reprezentanta Polski. Jakub Błaszczykowski mecz z Bayerem Leverukusen kończył z asystą i wywalczonym rzutem karnym. Niestety, bez zwycięstwa.

~sport.pl

Kuba zachwycił w szalonym meczu. To jego najlepszy występ od Euro

Działo się w niedzielnym meczu Bundesligi między Bayerem Leverkusen, a VfL Wolfsburg. Po niesamowitej końcówce spotkanie zakończyło się wynikiem 3:3. Bohaterami Wilków zostali Kuba Błaszczykowski i Mario Gomez. Nasz reprezentacyjny pomocnik wyszedł w pierwszym składzie, ustawiony na prawej obronie. W całym spotkaniu zaliczył asystę, wypracował rzut karny i miał udział przy kolejnym golu. To był najbardziej spektakularny występ Kuby od czasu mistrzostw Europy we Francji w 2016 roku. Wówczas dla Polski strzelił w turnieju dwa gole i miał dwie asysty.

~tvn24.pl

Kluczowy Błaszczykowski! Polak z asystą i wywalczonym rzutem karnym

Po szalonym meczu Bayer Leverkusen zremisował z VfL Wolfsburg 3:3 w ostatnim meczu 26. kolejki Bundesligi. Gospodarze prowadzili już 2:0, lecz w końcówce to oni musieli gonić wynik. Duży udział dobrej postawie gości miał Jakub Błaszczykowski, który zaliczył asystę oraz wywalczył rzut karny.

~polsatsport.pl

CO ZA MECZ W BUNDESLIDZE! HAT-TRICK W 7 MINUT, ŚWIETNY BŁASZCZYKOWSKI

Bayer Leverkusen – VfL Wolfsburg 3:3. Kibice na BayArenie na długo zapamiętają to spotkanie. Niesamowitego wyczynu dokonał Mario Gomez, a bez pomocy Jakuba Błaszczykowskiego Wilki znów by przegrały. Asysta i wywalczony rzut karny Jakuba Błaszczykowskiego, hat-trick Mario Gomeza – tak w skrócie opisać można dokonania Wolfsburga w wyjazdowym meczu z Bayerem Leverkusen.

~przegladsportowy.pl

Ponadto Kuba znalazł się w najlepszej "XI" kolejki według serwisu "whoscored.com" na pozycji prawego obrońcy.

Podziel się