Logo

Facebook Instagram

Augsburg pokonał Wolfsburg

01 lut 2017

"Wilki" nie podtrzymały dobrej serii i znów musiały uznać wyższość rywala. Kuba Błaszczykowski otrzymał szansę gry i wszedł na boisko w 72 minucie meczu.

Ekipa VfL niestety nie potwierdziła swojej formy i przegrała przed własną puclicznością z Augsburgiem 1:2 (1:1). 18. minut na murawie Volkswagen-Arena spędził Jakub Błaszczykowski.

Mecz świetnie ułożył się dla gospodarzy - którzy już w czwartej minucie wyszli na prowadzenie. Po świetnym dośrodkowaniu Malliego z rzutu wolnego, bramkarza gości pokonał Mario Gomez. Po tym trafienu Wolfsburg oddał inicjatywę i do głosu doszli goście. W 25. minucie gościom udało się wyrównać. Po błędzie Benaglio, Halil Altintop najpierw trafił w poprzeczkę, a następnie do siatki. W drugiej czesci podopieczni Isamela znów postraszyli rywala jednak swoich okazji nie wykorzystali Ntep i Vierinha. W 69. minucie po raz drugi w tym meczu skapitulował Benaglio. Tym razem piłkę do bramki wpakował Dominik Kohr, który wykorzystał dogranie Frambergera. Jak się okazało była to bramka na wagę trzech punktów.

VfL Wolfsburg - FC Augsburg 1:2 (1:1)